O mnie

Przedłużanie włosów

Anna Mazur

Jestem specjalistką w zakresie przedłużania i zagęszczanie włosów.
Dowiedz się więcej na mój temat.

Przedłużanie włosów Anna Mazur

Jestem specjalistką w zakresie przedłużanie i zagęszczanie włosów od 2008 roku. W mojej ofercie znajdziesz włosy tylko najwyższej jakości – pracuję wyłącznie na włosach dziewiczych pozyskiwanych i selekcjonowanych przeze mnie. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję, że oferowany produkt jest naturalnego pochodzenia i najwyższej jakości.
Szczególnie zwracam uwagę na strukturę włosów z którymi przychodzą do mnie klientki i na tej podstawie dobieram odpowiednią metodę oraz kompozycję włosów. Na życzenie zajmuję się również koloryzacją co sprawia, że otrzymujesz kompleksową usługę bez konieczności odwiedzania fryzjera. 
Włosy dziewicze na których pracuję to produkt najwyższej jakości, dedykowane są dla najbardziej wymagających klientek ze względu na ich unikalny charakter (włosy naturalne pozyskiwane bezpośrednio z głowy), bez żadnych obróbek chemicznych, które są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Czas jakim można cieszyć się włosami dziewiczymi wynosi do kilku lat (przy  zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji o której można przeczytać poniżej). 

Przedłużanie włosów Anna Mazur
Przedłużanie włosów Cennik
Wykonanych realizacji (od 2008 roku)
0 +
metody przedłużania włosów
Zadowolonych klientek
0 %
kobiece włosy
Stałych klientek
0 +
Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Odwiedź bloga!

Chciałabym podzielić się z Tobą moją wiedzą, dlatego serdecznie zapraszam na mojego bloga, w którym poruszam problematykę przedłużania, właściwej pielęgnacji oraz kosmetyki włosów. Moje wieloletnie doświadczenie pozwoliło poznać tajniki branży. Z tej przyczyny warto odwiedzić bloga i dowiedzieć się nieco więcej: jak właściwie pielęgnować przedłużone włosy;  dowiesz się w jakich przypadkach odradzam przedłużanie; jak długo włosy utrzymują swój pierwotny wygląd; co ile należy przeprowadzić korektę oraz wiele innych interesujących tematów.
transparentlogo

ANNA MAZUR PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

4.8/5

(102)

Średnia ocena: 4,8 / 5

ANNA MAZUR – profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów również z dojazdem do klienta. Zadzwoń po szczegóły lub umów się na konsultacje już dziś!

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek  od 9:00 do 17:00
Sobota od 9:00 do 13:00

Zadzwoń i umów się na przemianę!

tel. kont. (+48) 511 706 708
Kliknij numer aby zadzwonić.

Obsługiwane lokalizacje z dojazdem: Katowice, Gliwice, Tychy, Bielsko-Biała, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Sosnowiec i wiele więcej! Zadzwoń  i zapytaj o szczegóły.

Scroll to Top
Scroll to Top