Przedłużanie włosów Gliwice

Znakiem szczególnym kobiety są włosy. Perfekcyjne i lśniące włosy przyciągną uwagę otoczenia, sprawia to, że kobieta czuje się lepiej i pewniej siebie. Marzysz o długich i bujnych włosach? Czas je spełnić. Zaufaj mi, dobiorę perfekcyjną dla ciebie fryzurę, w której będziesz czuć się świetnie i pięknie. Już dziś umów się na zabieg zagęszczania i przedłużania włosów.

„Życie jest piękniejsze, gdy spotkasz właściwego fryzjera.”
.
~ Peter Coppola

Spis treści:

Przedłużanie i zagęszczanie włosów Gliwice

Od 2008 roku przeprowadzam zabiegi z włosami, dlatego moje wiedza w przedłużaniu włosów jest ogromna. Dzięki rosnącemu zainteresowaniu moimi usługami — lista stałych klientek powiększa się o kolejne zachwycone osoby. Moje doświadczenie w zagęszczaniu i przedłużaniu włosów kilkoma metodami mogą potwierdzić certyfikaty przebytych kursów (teoretycznych i praktycznych).

Zależy mi, aby moje klientki były zadowolone z wykonanej usługi, więc za każdym razem moje podejście jest indywidualne. Aby efekt zadowalał jak najdłużej, oferowane włosy są gatunkowo najlepsze — naturalne i dziewicze włosy, wybierane i kupowane osobiście. Gwarantuję pełną usługę — od fachowego doradztwa do metod doczepiania i faktury włosów, przez bezbolesny i bezpieczny zabieg po zdumiewający długotrwały efekt nowej fryzury.

przedluzanie wlosow

Kto może zdecydować się na przedłużanie włosów?

Zabieg jest polecany dla wszystkich kobiet, które chcą mieć długie włosy i więcej możliwości spinania włosów. Chcą poprawić swoje samopoczucie, zagęszczając i wydłużając włosy. Do wykonania tej przemiany zazwyczaj nie ma żadnych przeciwwskazań. Naturalne włosy o długości minimum 10 cm są jedynym wymogiem. Ze względu na alergię na niektóre pierwiastki nie można wykonać wybranych sposobów zagęszczania i przedłużania włosów.

Jak wygląda zabieg doczepiania włosów krok po kroku:

1 Krok

mobilne przedłużanie włosów

konsultacja z Klientką — poznanie jej wyobrażeń/marzeń,

2 KROK

kosmetyki do pielęgnacji włosów

analiza budowy włosów i skóry głowy,

3 KROK

metody przedłużania włosów

dobranie odpowiedniej techniki doczepiania włosów — takiej, która będzie dobra dla włosów Klientki,

4 KROK

metody przedłużania włosów

przedłużanie i zagęszczanie naturalnych kosmykówwybraną techniką — trwa to około 2 godziny.

Jesteś z innego miasta niż Gliwice? Mam także salon w Żorach, oferuję usługę fachowego zagęszczania i przedłużania włosów na terenie całego woj. małopolskiego, opolskiego i śląskiego.

Przedłużanie włosów Gliwice - CENNIK

WŁOSY DZIEWICZE POLSKIE PRZEDŁUŻANIE + ZAGĘSZCZANIE

cennik1
 • 30-35 cm 1300 - 1600 zł
 • do 40 cm 1400 - 1700 zł
 • do 45 cm 1600 - 2200 zł
 • do 50 cm 2500 - 3200 zł
 • do 60 cm od 2800 zł

WŁOSY DZIEWICZE POLSKIE - ZAGĘSZCZANIE

cennik2
 • 30-35 cm 900 - 1200 zł*
 • 40-45 cm 1100 - 1500 zł
 • 50-55 cm 1200 - 2000 zł

PODCIĄGNIĘCIE WŁOSÓW /
KOREKTA

cennik3
 • Mikroringi / tulejki 300 - 400 zł
 • Keratyna / ultradźwięki 500 - 650 zł
 • Tulejki termokurczliwe 400 - 600 zł
 • Ściągnięcie włosów 200 - 250 zł

Dlaczego warto przedłużyć włosy?

 • Masz wiele możliwości ułożenia swoich włosów — modeluj je według własnych preferencji,
 • spektakularny efekt — o włosy fachowo przedłużone należy odpowiednio dbać, niezależnie od warunków wyglądają powalająco — deszcz czy wiatr nie zepsuję efektu,
 • zaledwie kilka godzin potrzeba na wykonanie metamorfozy – 2 godziny tyle trwa przedłużanie włosów, zabieg ten wykonujemy w salonie w Żorach. Jeżeli nie masz możliwości dojazdu do mojej siedziby, ja zajmę się organizacją przejazdu do Żywca i zajmę się stworzeniem pięknych włosów dla Ciebie.

Bujnymi włosami nie mogą cieszyć się wszystkie kobiety. Zapuszczenie długich włosów jest zazwyczaj niemożliwe mimo zażywania odpowiednich witamin i minerałów, czy stosowania dobrych wcierek i masek. Aby mieć piękne włosy nie przechodzić długotrwałego i męczącego procesu zapuszczania włosów! Wystarczy, że dogadamy pasujący Tobie termin i wykonamy zagęszczenie i przedłużenie Twoich włosów w Gliwicach, a w niedługim czasie będziesz cieszyć się nowymi włosami.

Możliwe sposoby zagęszczania włosów

Czy jesteś gotowa na przemianę w Gliwicach? Odmień swój naturalny wygląd, spełniając marzenie o pięknych długich i gęstych włosach. Wszystkie technik i, które oferuję, są bezpieczne. Czas trwania zabiegu to około 1-2 godzin i jest całkowicie bezbolesny. Sprawdź różnice między oferowanymi sposobami przedłużania włosów.

 

Mikroringi

Jest to sposób wykonywana „na zimno”, polega ona na zaciskaniu miedzianych, aluminiowych lub brązowych obrączek na włosach. Technika ta może zostać wykonana wyłącznie, gdy klientka nie ma alergii na wybrany metal.

Doczepianie włosów Kera vax

Często wybierana metoda zagęszczenia pasm, bardzo delikatna, a zarazem łączenia są odporne na uszkodzenia. Technika przedłużania włosów odbywa się w bardzo wysokiej temperaturze — ponad 200 stopni Celsjusza.

Tulejki

Polecana technika dla osób mających kruche i delikatne włosy naturalne. Wykorzystujemy bardzo lekkie tulejki, które nie sprawiają problemów w codziennym użytkowaniu.

Metoda keratynowa

Ta metoda wykorzystuje specjalne keratynowe zgrzewy do łączenia włosów klientki z przygotowanymi naturalnymi włosami. Włosy łączy się kreatyną, która jest naturalnym budulcem włosów.

Tulejki termokurczliwe

Do wykonania tej sposobu wykorzystywany jest specjalny sprzęt pozwalający użyć bardzo wysokiej temperatury.

Doczepianie włosów metodą ultradźwiękową

Technika ta wykonywana jest „na zimno” wykorzystuje ultradźwięki. Technika ta wykorzystuje fale akustyczne, które nie działają na skórę głowy i nie uszkadzają naturalnych pasemek. Zalecane dla osób z delikatnymi i kruchymi włosami.

Przedłużanie włosów Oferta

Najważniejsze zasady pielęgnacji włosów doczepionych

Przed wykonaniem zabiegu należy pamiętać, że dbanie o takie włosy jest bardziej czasochłonny niż z włosami naturalnymi. Od stanu skóry głowy uzależniony jest stan włosów, więc używanie odpowiednio i profesjonalnie dobranych kosmetyków jest ważne. W czasie wizyty zostanie omówiona prawidłowa pielęgnacja włosów przedłużonych i przekazana informacja jak dbać o doczepione włosy.

Jak NIE robić? Najważniejsze wskazówki:

 • Pamiętaj, aby nie używać lakierów, masek, odżywek i innych tłustych kosmetyków, mogą one zaplątać lub poluzować łączenia.
 • Aby zapobiegać poplątaniu, należy w trakcie mycia włosów odchylić głowę do tyłu (nigdy do przodu), to działanie zapobiega plątaniu się łączeń.
 • Nigdy nie należy spać z wilgotnymi lub mokrymi włosami, właśnie wtedy są one bardziej skłonne na uszkodzenia i skołtunienie.
metody przedłużania włosów

Skup włosów dziewiczych najwyższej jakości

Masz długie i błyszczące włosy? Chętnie kupię naturalne włosy (od 35 cm długości) w konkurencyjnej cenie. Akceptuję włosy najlepsze jakościowo, następnie wykorzystuję je w swojej pracy, konieczna będzie analiza naturalnych włosów, po której zostanie zaoferowana kwota. Jeśli chcesz sprzedać włosy, zadzwoń — omówimy szczegóły transakcji.

Przedłużanie włosów Cennik

Pora na prawdziwą przemianę! Umówmy termin na przedłużanie włosów

Pora na prawdziwą przemianę! Umówmy termin na przedłużanie włosów
boisz się, że przedłużane włosy są sztuczne? Nie wiesz, czy efekt Ci się spodoba, więc zwlekasz z umówieniem się? Jak wyglądają przedłużane włosy po kilku miesiącach? Czy łączenia będą widoczne? Już odpowiadamy na wszystkie twoje pytania, bo wiemy, jak wiele pytań mają kobiety przed pierwszym zabiegiem przedłużania włosów. Jest to w 100% bezpieczny dla twoich włosów proces. Efekt może być bardzo delikatny. Na osiągnięcie wymarzonego efektu pozwala mi moja długo letnia wiedza i doświadczenie, które przekładają się na idealne dopasowanie sposobu. Za sprawą odpowiedniej pielęgnacji włosy zostają pełne blasku na długie miesiące — co kilka miesięcy wystarczy podciągnąć przedłużane włosy, aby dalej cieszyć się pięknymi włosami.

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTEK!

Spełnij marzenie o długich i gęstych włosach — zadzwoń i umów się do nas na metamorfozę!

Opinie

przedłużanie włosów gliwice

Jesteś z miasta innego niż Gliwice? Oferuję usługę profesjonalnego zagęszczania i przedłużania włosów na terenie całego województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego, śłąskiego i małoposkiego. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu!

transparentlogo

ANNA MAZUR PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW Gliwice

ANNA MAZUR – profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów również z dojazdem do klienta. Zadzwoń po szczegóły lub umów się na konsultacje już dziś!

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek  od 9:00 do 17:00
Sobota od 9:00 do 13:00

Zadzwoń i umów się na przemianę!

tel. kont. (+48) 511 706 708
Kliknij numer aby zadzwonić.

Scroll to Top
Scroll to Top