Przedłużanie włosów Libiąż

Znakiem szczególnym kobiety są włosy. Perfekcyjne i lśniące włosy przyciągną uwagę otoczenia, sprawia to, że kobieta czuje się lepiej i pewniej siebie. Marzysz o długich i bujnych włosach? Czas je spełnić. Zaufaj mi, dobiorę perfekcyjną dla ciebie fryzurę, w której będziesz czuć się cudownie i pięknie. Już dziś umów się na zabieg zagęszczania i przedłużania włosów.

„Życie jest piękniejsze, gdy spotkasz właściwego fryzjera.”
.
~ Peter Coppola

Spis treści:

Przedłużanie i zagęszczanie włosów Libiąż

Od 2008 roku przeprowadzam zabiegi z włosami, dlatego moje doświadczenie w przedłużaniu włosów jest ogromne. Dzięki rosnącej popularności moimi usługami — lista stałych klientek powiększa się o kolejne zachwycone osoby. Moje doświadczenie w zagęszczaniu i przedłużaniu włosów kilkoma technikami mogą potwierdzić certyfikaty przebytych szkoleń (teoretycznych i praktycznych).

Zależy mi, aby moje klientki były zachwycone z wykonanej usługi, więc za każdym razem moje podejście jest indywidualne. Aby efekt zadowalał jak najdłużej, oferowane włosy są gatunkowo najlepsze — naturalne i dziewicze włosy, wybierane i skupowane osobiście. Gwarantuję pełną usługę — od profesjonalnego doradztwa do metod doczepiania i struktury włosów, przez bezbolesny i bezpieczny zabieg po zdumiewający efekt nowej fryzury.

przedluzanie wlosow

Komu poleca się przedłużanie włosów?

Zabieg jest dedykowany dla wszystkich kobiet, które chcą mieć więcej możliwości spinania włosów. Chcą poprawić swój nastrój, zagęszczając i wydłużając włosy. Do zrobienia tej metamorfozy zazwyczaj nie ma żadnych zastrzeżeń. Naturalne włosy o długości minimum 10 cm są jedynym wymogiem. Ze względu na alergię na niektóre pierwiastki nie można wykonać wybranych technik zagęszczania i przedłużania włosów.

Przebieg zabiegu przedłużania włosów krok po kroku:

1 Krok

mobilne przedłużanie włosów

krótka rozmowa z Klientką — określenie jej wyobrażeń/marzeń,

2 KROK

kosmetyki do pielęgnacji włosów

analiza rodzaju włosów i skóry głowy,

3 KROK

metody przedłużania włosów

dobranie odpowiedniego sposobu doczepiania włosów — takiej, która będzie dobra dla włosów Klientki,

4 KROK

metody przedłużania włosów

przedłużanie i zagęszczanie naturalnych włosówwybraną metodą — trwa to około 2 godziny.

Jesteś z innego miasta niż Libiąż? prowadzę także salon w Żorach, oferuję usługę fachowego zagęszczania i przedłużania włosów na terenie całego województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego, śłąskiego i małoposkiego.

Przedłużanie włosów Libiąż - CENNIK

WŁOSY DZIEWICZE POLSKIE PRZEDŁUŻANIE + ZAGĘSZCZANIE

cennik1
 • 30-35 cm 1300 - 1600 zł
 • do 40 cm 1400 - 1700 zł
 • do 45 cm 1600 - 2200 zł
 • do 50 cm 2500 - 3200 zł
 • do 60 cm od 2800 zł

WŁOSY DZIEWICZE POLSKIE - ZAGĘSZCZANIE

cennik2
 • 30-35 cm 900 - 1200 zł*
 • 40-45 cm 1100 - 1500 zł
 • 50-55 cm 1200 - 2000 zł

PODCIĄGNIĘCIE WŁOSÓW /
KOREKTA

cennik3
 • Mikroringi / tulejki 300 - 400 zł
 • Keratyna / ultradźwięki 500 - 650 zł
 • Tulejki termokurczliwe 400 - 600 zł
 • Ściągnięcie włosów 200 - 250 zł

Dlaczego przedłużanie włosów się opłaca?

 • Masz ogrom możliwości dostosowania swoich włosów — modeluj je według własnych preferencji,
 • efekt wow — o włosy profesjonalnie przedłużone należy odpowiednio dbać, niezależnie od warunków wyglądają powalająco — deszcz czy wiatr nie zniszczy efektu,
 • zaledwie kilka godzin potrzeba na wykonanie metamorfozy – 2 godziny tyle trwa przedłużanie włosów, zabieg ten wykonujemy w salonie w Żorach. Jeżeli nie masz możliwości dojazdu do mojego salonu, ja zorganizuje przejazdu do Żywca i zajmę się stworzeniem pięknych włosów dla Ciebie.

Gęstymi włosami nie mogą cieszyć się wszystkie kobiety. Zapuszczenie długich włosów jest często niemożliwe mimo zażywania odpowiednich witamin i minerałów, czy stosowania dobrych wcierek i masek. Aby mieć piękne włosy nie przechodzić długotrwałego i męczącego etapu zapuszczania włosów! Wystarczy, że dogadamy pasujący Tobie termin i wykonamy zagęszczenie i przedłużenie Twoich włosów w Libiążu, a w niedługim czasie będziesz cieszyć się nowymi włosami.

Oferowane sposoby przedłużania włosów

Czy jesteś gotowa na przemianę w Libiążu? Odmień swój wygląd, spełniając marzenie o pięknych długich i bujnych włosach. Wszystkie technik i, które oferuję, są bezpieczne. Czas trwania zabiegu to około 1-2 godzin i jest wpełni bezbolesny. Sprawdź różnice między oferowanymi sposobami przedłużania włosów.

 

Mikroringi

Jest to sposób wykonywana „na zimno”, polega ona na zaciskaniu miedzianych, aluminiowych lub brązowych obrączek na włosach. Technika ta może zostać wykonana wyłącznie, gdy klientka nie ma alergii na wybrany metal.

Doczepianie włosów Kera vax

Często wybierana metoda zagęszczenia włosów, bardzo delikatna, a zarazem łączenia są odporne na uszkodzenia. Technika przedłużania włosów odbywa się w bardzo wysokiej temperaturze — ponad 200 stopni Celsjusza.

Tulejki

Polecana metoda dla osób mających kruche i delikatne włosy naturalne. Wykorzystujemy bardzo lekkie tulejki, które nie sprawiają problemów w codziennym użytkowaniu.

Keratyna

Ta metoda wykorzystuje specjalne keratynowe zgrzewy do łączenia włosów klientki z przygotowanymi naturalnymi włosami. Włosy łączy się kreatyną, która jest naturalnym budulcem włosów.

Tulejki termokurczliwe

Do wykonania tej sposobu używany jest specjalny sprzęt pozwalający użyć bardzo wysokiej temperatury.

Zagęszczanie włosów metodą ultradźwiękową

Technika ta wykonywana jest „na zimno” wykorzystuje ultradźwięki. Metoda ta wykorzystuje fale akustyczne, które nie działają na skórę głowy i nie uszkadzają naturalnych pasemek. Zalecane dla osób z delikatnymi i kruchymi włosami.

Przedłużanie włosów Oferta

Jak dbać o włosy doczepiane naturalne?

Przed wykonaniem zabiegu należy pamiętać, że dbanie o takie włosy jest bardziej czasochłonny niż w przypadku naturalnych włosów. Od stanu skóry głowy uzależniony jest stan włosów, więc używanie odpowiednio i fachowo dopasowanych kosmetyków jest ważne. W czasie wizyty zostanie omówiona prawidłowa pielęgnacja włosów doczepianych.

Jak NIE robić? Najważniejsze wskazówki:

 • Pamiętaj, aby nie używać lakierów, masek, odżywek i innych tłustych kosmetyków, mogą one splątać lub poluzować łączenia.
 • Aby zapobiegać plątaniu, należy w trakcie mycia włosów odchylić głowę do tyłu (nigdy do przodu), to działanie zapobiega plątaniu się łączeń.
 • Nigdy nie należy spać z mokrymi lub wilgotnymi włosami, właśnie wtedy są one bardziej podatne na uszkodzenia i skołtunienie.
metody przedłużania włosów

Skup włosów naturalnych najwyższej jakości

Masz długie i lśniące włosy? Chętnie kupię naturalne włosy (od 35 cm długości) w atrakcyjnej cenie. Akceptuję włosy najlepsze jakościowo, następnie wykorzystuję je w swojej pracy, koniecznie będzie trzeba wykonać analizę włosów, po której zostanie zaoferowana cena. Jeśli myślisz o sprzedaży włosów, zadzwoń — dogadamy szczegóły transakcji.

Przedłużanie włosów Cennik

Czas na prawdziwą przemianę! Zapytaj mnie o możliwy termin

Pora na prawdziwą przemianę! Umówmy termin na przedłużanie włosów
boisz się, że doczepiane włosy są sztuczne? Nie wiesz, czy efekt Ci się spodoba, więc zwlekasz z zapisaniem się? Jak wyglądają przedłużane włosy po kilku miesiącach? Czy łączenia będą widoczne? Już odpowiadamy na wszystkie twoje pytania, bo wiemy, jak wiele pytań mają kobiety przed pierwszym zabiegiem przedłużania włosów. Jest to w 100% bezpieczny dla twoich włosów proces. Efekt może być bardzo delikatny. Na osiągnięcie wymarzonego efektu pozwala mi moja długo letnie doświadczenie i wiedza, które przekładają się na idealne dopasowanie techniki. Za sprawą odpowiedniej pielęgnacji włosy zostają pełne połysku na długie miesiące — co kilka miesięcy wystarczy podciągnąć przedłużane włosy, aby dalej cieszyć się pięknymi włosami.

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTEK!

Spełnij marzenie o długich i bujnych włosach — zadzwoń i umów się do nas na metamorfozę!

Opinie

przedłużanie włosów gliwice

Jesteś z miasta innego niż Libiąż? Oferuję usługę fachowego zagęszczania i przedłużania włosów na terenie całego województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego, śłąskiego i małoposkiego. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu!

transparentlogo

ANNA MAZUR PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW Libiąż

ANNA MAZUR – profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów również z dojazdem do klienta. Zadzwoń po szczegóły lub umów się na konsultacje już dziś!

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek  od 9:00 do 17:00
Sobota od 9:00 do 13:00

Zadzwoń i umów się na przemianę!

tel. kont. (+48) 511 706 708
Kliknij numer aby zadzwonić.

Scroll to Top
Scroll to Top