Przedłużanie włosów Rybnik

Wartością szczególną kobiety są włosy. Zadowalające i błyszczące włosy przyciągną uwagę otoczenia, sprawia to, że kobieta czuje się lepiej i pewniej siebie. Marzysz o długich i bujnych włosach? Czas je spełnić. Zaufaj mi, dobiorę idealną dla ciebie fryzurę, w której będziesz czuć się wybitnie i pięknie. Już dziś umów się na zabieg zagęszczania i przedłużania włosów.

„Życie jest piękniejsze, gdy spotkasz właściwego fryzjera.”
.
~ Peter Coppola

Spis treści:

Przedłużanie i zagęszczanie włosów Rybnik

Od 2008 roku przeprowadzam zabiegi z włosami, dlatego moje wiedza w przedłużaniu włosów jest ogromna. Dzięki rosnącej popularności moimi usługami — lista stałych klientek powiększa się o kolejne szczęśliwe osoby. Moje doświadczenie w zagęszczaniu i przedłużaniu włosów kilkoma metodami mogą potwierdzić certyfikaty przebytych szkoleń (teoretycznych i praktycznych).

Zależy mi, aby moje klientki były zachwycone z wykonanej usługi, więc za każdym razem moje podejście jest indywidualne. Aby efekt zadowalał jak najdłużej, oferowane włosy są gatunkowo najlepsze — naturalne i dziewicze włosy, wybierane i skupowane osobiście. Gwarantuję pełną usługę — od profesjonalnego doradztwa do metod doczepiania i struktury włosów, przez bezbolesny i bezpieczny zabieg po zdumiewający efekt nowej fryzury.

przedluzanie wlosow

Dla kogo przedłużanie włosów?

Zabieg jest dedykowany dla wszystkich kobiet, które chcą mieć więcej możliwości wiązania włosów. Chcą poprawić swój nastrój, zagęszczając i wydłużając włosy. Do zrobienia tej przemiany zazwyczaj nie ma żadnych przeciwwskazań. Naturalne włosy o długości minimum 10 cm są jedynym wymogiem. Ze względu na alergię na niektóre pierwiastki nie można wykonać wybranych technik zagęszczania i przedłużania włosów.

Jak wygląda zabieg doczepiania włosów krok po kroku:

1 Krok

mobilne przedłużanie włosów

krótka rozmowa z Klientką — poznanie jej wyobrażeń/marzeń,

2 KROK

kosmetyki do pielęgnacji włosów

test stanu włosów i skóry głowy,

3 KROK

metody przedłużania włosów

dobranie najlepszego sposobu przedłużania włosów — takiej, która będzie bezpieczna dla włosów Klientki,

4 KROK

metody przedłużania włosów

przedłużanie i zagęszczanie naturalnych pasmustaloną metodą — nie trwa to dłużej niż 2 godziny.

Jesteś z miasta innego niż Rybnik? prowadzę także salon w Żorach, oferuję usługę profesjonalnego zagęszczania i przedłużania włosów na terenie całego woj. śląskiego, małopolskiego i opolskiego.

Przedłużanie włosów Rybnik - CENNIK

WŁOSY DZIEWICZE POLSKIE PRZEDŁUŻANIE + ZAGĘSZCZANIE

cennik1
 • 30-35 cm 1300 - 1600 zł
 • do 40 cm 1400 - 1700 zł
 • do 45 cm 1600 - 2200 zł
 • do 50 cm 2500 - 3200 zł
 • do 60 cm od 2800 zł

WŁOSY DZIEWICZE POLSKIE - ZAGĘSZCZANIE

cennik2
 • 30-35 cm 900 - 1200 zł*
 • 40-45 cm 1100 - 1500 zł
 • 50-55 cm 1200 - 2000 zł

PODCIĄGNIĘCIE WŁOSÓW /
KOREKTA

cennik3
 • Mikroringi / tulejki 300 - 400 zł
 • Keratyna / ultradźwięki 500 - 650 zł
 • Tulejki termokurczliwe 400 - 600 zł
 • Ściągnięcie włosów 200 - 250 zł

Dlaczego warto przedłużyć włosy?

 • Masz ogrom możliwości ułożenia swoich włosów — modeluj je według własnych preferencji,
 • efekt wow — o włosy fachowo przedłużone należy dbać w odpowiedni sposób, niezależnie od warunków wyglądają oszałamiająco — deszcz czy wiatr nie zniszczy efektu,
 • zaledwie kilka godzin potrzeba na wykonanie metamorfozy – 2 godziny tyle trwa doczepianie włosów, zabieg ten wykonujemy w salonie w Żorach. Jeżeli nie masz możliwości dojazdu do mojego salonu, ja zajmę się organizacją przejazdu do Żywca i zajmę się stworzeniem ślicznych włosów dla Ciebie.

Gęstymi włosami nie mogą cieszyć się wszystkie kobiety. Zapuszczenie długich włosów jest często niemożliwe mimo zażywania odpowiednich witamin i minerałów, czy stosowania dobrych wcierek i masek. Aby mieć śliczne włosy nie przechodzić długotrwałego i wyczerpującego procesu zapuszczania włosów! Wystarczy, że umówimy pasujący Tobie termin i wykonamy zagęszczenie i przedłużenie Twoich włosów w Rybniku, a w niedługim czasie będziesz cieszyć się nowymi włosami.

Możliwe techniki doczepiania włosów

Czy jesteś gotowa na przemianę w Rybniku? Odmień swój wygląd, spełniając marzenie o pięknych długich i gęstych włosach. Wszystkie metody, które oferuję, są bezpieczne. Czas trwania zabiegu to około 1-2 godzin i jest w pełni bezbolesny. Sprawdź różnice między oferowanymi sposobami przedłużania włosów.

 

Mikroringi

Jest to metoda przedłużania włosów wykonywana „na zimno”, polega ona na zaciskaniu miedzianych, aluminiowych lub brązowych obrączek na włosach. Metoda ta może zostać wykonana wyłącznie, gdy klientka nie ma alergii na wybrany metal.

Zagęszczanie włosów Kera vax

Często wybierana sposób zagęszczenia pasm, bardzo delikatna, a zarazem łączenia są odporne na uszkodzenia. Technika przedłużania włosów odbywa się w bardzo wysokiej temperaturze — ponad 200 stopni Celsjusza.

Tulejki

Polecana sposób dla osób mających kruche i delikatne włosy naturalne. Wykorzystujemy bardzo lekkie tulejki, które nie sprawiają problemów w codziennym użytkowaniu.

Metoda keratynowa

Ta sposób wykorzystuje specjalne keratynowe zgrzewy do łączenia włosów klientki z przygotowanymi włosami naturalnymi. Włosy łączy się kreatyną, która jest naturalnym budulcem włosów.

Tulejki termokurczliwe

Do wykonania tej metody wykorzystywany jest specjalny sprzęt pozwalający użyć bardzo wysokiej temperatury.

Przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową

Metoda ta wykonywana jest „na zimno” wykorzystuje ultradźwięki. Metoda ta wykorzystuje fale akustyczne, które nie działają na skórę głowy i nie uszkadzają naturalnych pasemek. Zalecane dla osób z delikatnymi i kruchymi włosami.  To idealny sposób także dla dziewczyn, których kosmyki zostały zniszczone przez długotrwałe rozjaśnianie czy częste używanie wysokiej temperatury przy stylizacji włosów

Przedłużanie włosów Oferta

Najważniejsze zasady pielęgnacji włosów doczepionych

Przed wykonaniem zabiegu należy pamiętać, że dbanie o takie włosy jest bardziej czasochłonny niż w przypadku naturalnych włosów. Od stanu skóry głowy uzależniony jest stan włosów, więc używanie odpowiednio i fachowo dobranych kosmetyków jest ważne. W czasie wizyty zostanie omówiona prawidłowa pielęgnacja włosów doczepianych.

Jak NIE robić? Najważniejsze wskazówki:

 • Pamiętaj, aby nie używać lakierów, masek, odżywek i innych tłustych kosmetyków, mogą one poplątać lub poluzować łączenia.
 • Aby zapobiegać poplątaniu, należy w trakcie mycia włosów odchylić głowę do tyłu (nigdy do przodu), to działanie zapobiega plątaniu się łączeń.
 • Nigdy nie należy spać z wilgotnymi lub mokrymi włosami, właśnie wtedy są one bardziej skłonne na uszkodzenia i skołtunienie.
metody przedłużania włosów

Skup włosów dziewiczych najwyższej jakości

Masz długie i lśniące włosy? Chętnie odkupię naturalne włosy (od 35 cm długości) w atrakcyjnej cenie. Kupuję wyłącznie najlepsze jakościowo włosy, następnie wykorzystuję je w swojej pracy, koniecznie będzie trzeba wykonać analizę włosów, po której zostanie zaoferowana cena. Jeśli chcesz sprzedać włosy, zadzwoń — omówimy szczegóły transakcji.

Przedłużanie włosów Cennik

Czas na prawdziwą przemianę! Zapytaj mnie o wolny termin

Pora na prawdziwą przemianę! Umówmy termin na przedłużanie włosów
Obawiasz się, że doczepiane włosy są sztuczne? Nie wiesz, czy efekt Ci się spodoba, więc zwlekasz z umówieniem się? Jak wyglądają przedłużane włosy po kilku miesiącach? Czy łączenia będą widoczne? Już odpowiadamy na wszystkie twoje pytania, bo wiemy, jak wiele pytań mają kobiety przed pierwszym zabiegiem przedłużania włosów. Jest to w 100% bezpieczny dla twoich włosów proces. Efekt może być bardzo delikatny. Na osiągnięcie wymarzonego efektu pozwala mi moja długo letnia wiedza i doświadczenie, które przekładają się na idealne dopasowanie sposobu. Za sprawą odpowiedniej pielęgnacji włosy zostają pełne połysku na długie miesiące — co parę miesięcy wystarczy podciągnąć przedłużane włosy, aby dalej cieszyć się pięknymi włosami.

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTEK!

Spełnij marzenie o długich i bujnych włosach — zadzwoń i umów się do nas na przemianę!

Opinie

przedłużanie włosów gliwice

Jesteś z miasta innego niż Rybnik? Oferuję usługę fachowego przedłużania i zagęszczania włosów na terenie całego woj. małopolskiego, śląskiego i opolskiego. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu!

transparentlogo

ANNA MAZUR PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW Rybnik

ANNA MAZUR – profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów również z dojazdem do klienta. Zadzwoń po szczegóły lub umów się na konsultacje już dziś!

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek  od 9:00 do 17:00
Sobota od 9:00 do 13:00

Zadzwoń i umów się na przemianę!

tel. kont. (+48) 511 706 708
Kliknij numer aby zadzwonić.

Scroll to Top
Scroll to Top